top of page

Vůně duše

Osobní léčivá alchymistická olejová vůně

Osobní léčivá alchymistická olejová vůně vibrující energií Tvé duše a tvořená na míru přesně pro Tebe a Tvoje aktuální potřeby Ti pomůže navrátit tělo, mysl a ducha do stavu své přirozené rovnováhy.

Olejovou vůni míchám intuitivně v posvátném prostoru a vtiskávám do ní Tvůj osobní záměr či mantru. Aromaterapie funguje na principu vibrace. Éterické oleje působí i na energetické tělo člověka. A jelikož vše kolem nás je energie, dokáží éterické oleje ovlivňovat naši vlastní osobní vibraci, naše emoce, myšlení a tím pádem i to, jak se cítíme a jakým způsobem jednáme

Vzpomeň si na moment, kdy sis mohla přivonět k esenci levandule... Zastav se, zhluboka se nadechni... Cítíš to uvolnění a zklidnění? Vůně mají dar ovlivňovat naše pocity a rozpoložení. Jak je to možné? Prostřednictvím aromaterapie dokážeme například zmírnit stavy deprese či úzkosti, aniž bychom museli konzumovat lék či doplněk stravy a zatěžovali tak naše trávicí ústrojí či játra. Náš čich je přímo propojen s centry v mozku, vůně jsou naše vzpomínky a pouhá asociace konkrétní vůně v nás může vyvolat pocity euforie či naopak nostalgie. Vzpoměň si na vůni čerstvě upečené vánočky u babičky. Co cítíš? Co vnímáš? Jak ti je při této vzpomínce na těle a na duši? Kolikrát Ti někdo radil, ať jdeš za nosem, nebo Tě naopak varoval, že tu něco nevoní? Už Ti někdy něco nešlo pod nos? Nebylo po čichu? Ohrnovala jsti nad tím nos?

 

Čich a potažmo práce s vůněmi je důležitou součástí terapie duše a do povědomí lidí se stále častěji dostává pod pojmem aromapsychologie. Každý éterický olej jako koncentrát síly rostliny má určité vibrační charakteristiky. Čím kvalitnější olej, tím vyšší je jeho vibrace i účinnost. Proto používám pro výrobu osobního alchymistického aroma oleje pouze vysoce kvalitní 100% éterické oleje a koncentráty značky Nobilis Tilia. Ať už aktuálně řešíš cokoliv - pocity dlouhodobého vyčerpání, ztráta smyslu života, neschopnost dotahovat věci do konce, nedaří se Ti zhubnout, hledáš sama sebe, procházíš rozchodem, trpíš úzkostmi, nevěříš si, pociťuješ strachy, nedaří se Ti v práci, a tak dále... potřebuji Ti nyní říct, že existuje cesta ven. Že každý problém má svoje řešení. Někdy je důležité nebýt na to všechno sama a umět si říct o podporu...

JAK PROBÍHÁ PROCES TVOŘENÍ OSOBNÍ ALCHYMISTICKÉ VŮNĚ?

GK8B0043 copy.jpg

1. Osobní konzultace (60 min)

Domluvíme se na osobní konzultaci (naživo anebo online), která bude trvat přibližně 60 minut. Během konzultace se spolu pobavíme o Tvých aktuálních výzvách, co Tě v současné době nejvíce trápí a jakým způsobem Tě můžu podpořit. Pokusíme se odhalit příčiny Tvého problému nebo potíží a podle jeho charakteru zvolíme terapeutickou metodu na rozvolnění aktuálních symptomů. Mým cílem je, aby ses již po samotné konzultaci cítila mnohem lépe a olejíček, který Ti dorazí za pár dnů nadále jen hezky podpořil celý léčebný proces. Konzultace probíhá formou terapeutického rozhovoru. Jelikož naše mysl, emoce a tělo jsou vzájemně propojené, tak i během konzultace se jim věnujeme jako jednomu velkému celku. 

Během sezení se snažím Tě vést z mysli do těla a nacházet tam hlubší odpovědi. Často je součástí konzultace i provázení hlubokou meditací, uvolnění nahromaděných emocí prostřednictvím metody EFT (Terapie emoční svobody) anebo pozitivní přeprogramování mysli metodou NLP (neurolingvistické programování). Společně si stanovíme vizi či cíl, kam bys chtěla směřovat a jak by měl ideálně vypadat Tvůj život v transformovaném stavu. To nám pomůže stanovit si konkrétní záměr, který je důležitý pro tvorbu Tvého osobního aroma oleje.

2. Ceremoniální tvoření osobní vůně

Jakmile společná konzultace skončí, vytvořím u sebe doma posvátný prostor, začnu se ladit na Tvojí duši a vedením intuice volím konkrétní aroma esence pro Tvůj vlastní osobní záměr či potřebu. Toto magické a posvátné tvoření nevychází z nástroje mé mysli, ale z alchymie srdce. Důvěřuji tomuto procesu, který mě nezřídkakdy dovede k vůni a vibraci, kterou právě teď Tvoje duše skutečně potřebuje. Jsem pouhým nástrojem vytváření osobní olejové vůně a často mi během tohoto procesu přichází zprávy či afrimace pro Tebe, které Ti pak spolu s olejem v úctě a pokoře předávám.  

 

Jakmile tuto magickou alchymistickou olejovou vůni pro Tebe

Image by Chelsea shapouri

dotvořím, vytvořím pro ni posvátný chrám z krystalů a květin, rituálně ji očistím šalvějí a růžovou vodou a nabiji Tvým osobním záměrem. Pak už ji s láskou a radostí balím a společně s osobním vzkazem posílám k Tobě domů, aby Tě co nejdříve mohla sloužit a těšila Tvoji duši.

3. Aplikace a užití 

Osobní alchymistický aroma olejíček je doporučeno nosit stále při sobě a používat dle potřeby alespoň 4x denně na silná energetická místa, tzv. marma body (spánky, třetí oko, anaháta čakra, podkolenní jamky, solar plexus, první brána yoni, apod.) anebo ředěný popíjet ve vodě. V některých případech doporučím olej používat na jednu konkrétní čakru, energetický bod anebo jej pouze konzumovat ředěný ve vodě. Aromaolej je nutno chránit od přímého kontaktu se sluncem anebo s elektronickými přístroji (mobil, počítač, atd.). Podívej se na moje video, kde povídám o tom, jak přesně olejíček používat.

DF3C0E64-2CF7-45FC-885F-A59B73386D84_edi

Nejsem si jistá, zda to byla více kouzelná osobní vůně anebo sezení s Karolínkou, které mi pomohlo. V mém osobním životě se začaly dít konečně změny, po kterých jsem dlouho prahla. Dovolila jsem si zvolnit, přestala jsem na sebe vyvíjet neustálý tlak a začala znovu dělat věci, které jsem vždycky měla ráda. Cítím se klidná a radostná :-) Děkuju!

~ Markéta B.

CENA

Konzultace (60min) + osobní frekvenční alchymistická olejová vůně (lahvička s kapátkem 20ml) | 1800 Kč

- konzultace 60 min (online nebo osobně)

- ceremoniální míchání oleje

- vysokofrekvenční nabití oleje

- zaslání dárkového balení oleje poštou

- osobní mantra nebo afirmace

Opakované objednání osobní vůně (bez konzultace)

Lahvička (20ml) | 660 Kč

Pomůžu Ti objevit vůni Tvé duše

bottom of page