MARMA TERAPIE

Jemné energetické léčení a harmonizace

POPIS TERAPIE

Marma terapie je jemné energetické léčení z tradice indické ajurvédy, které reguluje tok prány (vitální životní síly) v těle, pročišťuje nádís (energetické dráhy), čakry (energetická centra) a probouzí samoléčivé schopnosti těla. Marma body jsou biologicky aktivní místa s vysokou koncentrací energie, které řídí psychické i fyzické procesy a zodpovídají za propojení fyzického, emocionálního a kauzálního těla. V marmových bodech se někdy celé roky usazují toxické látky, napětí a negativní emoční energie. Správnou manipulací lze dosáhnout odstranění blokád, zlepšení energetické průchodnosti těchto míst a uvolnění stagnující energie.

Marma terapie je hluboce relaxační, regenerační a léčivá. Probíhá v naprostém klidu a tichosti. Vyvolává hluboký příjemný prožitek, těžko popsatelný slovy. Pocit blaha, příjemné teplo, lehké chvění.  Setkání se sebou ve svém vnitřním světě... V marma terapii využívám i přírodní esenciální oleje té nejvyšší kvality, jejichž vibrace podporuje léčení anebo stimuluje tok prány v těle. Klientka je během celého ošetření oblečená (doporučuji pohodlné oblečení, které nikde nestahuje). Po ošetření je doporučený klidový režim a zvýšený příjem tekutin.

KDY JE MARMA VHODNÁ?

Marma terapie je vhodná pro ženy, které chtějí podpořit své zdraví a touží harmonizovat svoji vitální životní sílu. Marmterapii zejména doporučuji v případech, kdy žena prochází náročným obdobím, zvýšenou stresovou zátěží anebo napětím. Marma terapie skvěle funguje při chronickém únavovém syndromu anebo posttraumatických stresových poruchách.

Marma terapii naopak nedoporučuji během těhotenství a šestinedělí, při virových a bakteriálních onemocněních, zánětech, nádorových onemocněních, při rekonvalescenci anebo v případě jiných důvodů, které subjektivně zhodnotím jako kontraindikaci.

Vzhledem k energetické náročnosti tohoto ošetření nabízím maximálně 2 marma terapie za týden. 

90 min | 1500 Kč

Součástí marma terapie je úvodní diagnostický rozhovor v délce cca 15 - 20 min

Těším se na Tebe!

Om Shakti Om