Holistické terapie a péče

LAKŠMÍ SEANCE PRO KRÁLOVNU

Intenzivní, láskyplná vyživující péče pro ženy

Intenzivní péče, regenerace, léčení a omlazení celého těla a duše. Dvě hodiny blaženosti, aby ses cítila opět vyživená a krásná. Ajurvédská relaxační masáž hlavy, pleťová maska, olejová ajurvédská masáž celého těla osobním alchymistickým aromaterapeutickým olejem, reflexní masáž chodidel, marma terapie a terapie léčení lůna. Přijdeš jako princezna, odejdeš jako královna...

Lakšmí seance pro královnu                                                     120 min | 1900 Kč

TERAPIE LÉČENÍ LŮNA

Léčivá a hluboká seance pro Tvé lůno a ženství

Jemná a láskyplná olejová masáž bříška a podbřišku něžným aroma olejem namíchaným přímo pro Tebe na míru, léčivá marma terapie, energetické léčení, terapie zvukem a na závěr ajurvédský bylinný zábal... Tuto seanci by měla zažít každá žena... Terapie ulevuje od menstruačních bolestí, působí velmi podpůrně během šestinedělí a dokáže podpořit plodnost.

Terapie léčení lůna                                                                       60 min |  800 Kč

Terapie léčení lůna                                                                       90 min | 1200 Kč

AJURVÉDSKÁ MARMA TERAPIE

Ajurvédská konzultace a léčivá marma terapie

Marma terapie je jemné energetické ošetření připomínající akupresuru, kterou doplňuji o léčivé účinky aromaterapie, zvolené přímo na míru. Marma terapie navrací tělo do stavu rovnováhy, je hluboce relaxační, regenerační a léčivá. Součástí seance je konzultace aktuálního zdravotního stavu a konkrétní doporučení  úpravy stravy či životního stylu.

Ajurvédská marma seance                                                          60 min |  800 Kč

Ajurvédská marma seance                                                          90 min | 1100 Kč

Balíček 5 ošetření na 90min (platné 7 měsíců)                                      5000 Kč

KRÁLOVSKÁ AJURVÉDSKÁ OLEJOVÁ MASÁŽ 

Ajurvédská olejová masáž celého těla

Hluboce relaxační a detoxikační masáž celého těla teplým aroma olejem, vybraným přesně pro Tvojí konstituci. Ajurvédské olejové masáží se také říká "snehanam", což znamená v překladu ze Sanskritu láska. Nech se zabalit do teplé a láskyplné náruče vyživujícího oleje a laskavého doteku, který hluboce vyživí Tvojí ženskou duši a omladí všechny Tvoje buňky. 

Ajurvédská olejová masáž                                                           90 min | 1200 Kč

AJURVÉDSKÁ MASÁŽ HLAVY 

Antistresová masáž hlavy a výživa pro Tvé vlasy a pleť

Ajurvédská masáž hlavy pomáhá rozpouštět napětí a stres, ulevuje od bolesti hlavy, migrén a předmenstruačních syndromů. Pomáhá vyživovat vlasovou pokožku, podporuje kvalitu vlasů a stimuluje jejich nový růst. Zlepšuje zrak a podporuje vnitřní vedení (intuici). Aromaterapeutický olej míchaný pro Tebe na míru pomůže zharmonizovat energii v celém Tvém těle a čerstvá bylinná pleťová maska vyživí a obnoví Tvou krásnou pleť.

Ajurvédská masáž hlavy                                                              60 min |  800 Kč

AJURVÉDSKÁ MASÁŽ CHODIDEL

Blahodárná reflexní masáž chodidel a péče pro Tvé unavené nohy

Bylinková vonná lázeň pro Tvá chodidla, aby se zbavila veškerého stresu a znovu se narodila. Ajurvédská masáž nohou teplým olejem a reflexní masáž chodidel pro obnovení harmonické funkce všech orgánů i vitality samotné páteře. Závěrečný léčivý bylinný zábal Tě odnese do sedmého nebe a až se vrátíš zpátky na Zem, budeš mít pocit, že se vznášíš.

Ajurvédská masáž chodidel                                                         60 min |  800 Kč

ÚVODNÍ KONZULTACE

Tvoje první úvodní konzultace v délce 10-15 min je zdarma. Během konzultace si vyjasníme Tvůj záměr a zvolíme vhodnou formu terapie, péče či osobní sádhany a domluvíme se na osobní (či virtuální) setkání. Vyhrazuji si právo terapii odmítnout v případě, že usoudím, že by byl pro Tebe vhodnější jiný terapeut (ráda předám mnou osvědčené a doporučené kontakty).  Těším se na setkání. Om Shakti Om.                                                         

V objednávce na terapii či úvodní konzultaci uvádějte prosím rovnou Vaše telefonní číslo.