top of page

Shakti CHAI - PAVANA

Léčivý bylinný čaj pro očistu Tvého lůna a duše

Pavana_edited.jpg

Frekvenční bylinná léčivá vlastnoručně namíchaná směs pro očistu Tvého lůna a úlevu od mykóz, zánětů, svědění, pálení anebo jakéhokoliv podráždění. Směs pomáhá uvolňovat i tíživé emoce z Tvého nitra a osvobozuje Tě od minulosti.

Léčivá afirmace

Vzývám vyšší očistné a ochranné síly Univerza a pozývám je do svého lůna a do své duše.

Jsem naplněná esencí čistého léčivého zlatého světla.

Složení

Herba salviae (šalvěj lékařská), Folium eucalypti (eukalyptus), Folium urticae (kopřiva doudomá), Flos lavandulae (květ levandule), Flos Chamomillae (heřmánek pravý květ), Herba serpylli (mateřídouška).

Příběh čaje

Esence yin ~ lunární aspekt

Uklidňující levandule se snoubí s jemností heřmánku a společně s mateřídouškou dodávají láskyplné mateřské obejmutí Tvému lůnu a Tvojí citlivé ženské duši. 

 

Esence yang ~ solární aspekt

Léčivá šalvěj, eukalyptus a kopřiva tančí v očistném milostném tanci a zbavují tvojí yoni veškeré nerovnováhy a všeho, co Ti již nepatří a jsi připravená pustit.

Jak čaj připravovat aneb kouzlo čajové ceremonie

Na přípravu 1 většího šálku čaje se obvykle použije jedna menší hrst bylinek a 250 - 300 ml vody. Na přípravu čaje používej kvalitní vodu (filtrovanou či pramenitou). Bylinky přelij vroucí vodou a nech odstavené pod pokličkou louhovat asi 15 min. Bylinky nevař, protože by se prchavé bioaktivní ingredience včetně aromatických složek mohly vypařit. Poté čaj sceď přes kus pláténka nebo sítka vyrobeného z jiného materiálu než z kovu. Díky němu by mohlo dojít k vyrušení účinku některých obsahových látek v čaji. Stejně tak není dobré používat ani kovový hrnek či lžičku. Čaj popíjej ještě teplý, nenechávej ho dlouho stát. 

 

Čaj popíjej vědomě, pomalu a udělej si pro jeho vychutnávání klid a příjemnou atmosféru. Zapal si svíčku, aromalampu, zabal se do deky, pusť si oblíbenou hudbu anebo si vem oblíbenou knihu. Při vychutnávání čaje zopakuj několikrát za sebou afirmaci k němu určenou (je napsaná v popisu u každého čaje). Věnuj tento čas jenom sobě a záměru, jež je otisknut v čaji. 

Léčivá sedavá koupel anebo yoni napářka

Pro přípravu sedavé koupele anebo yoni napářky použijeme stejný postup jako pro přípravu čaje, jen v jiném poměru, a sice 30g čajové směsi zalijeme 3 litry vroucí vody a necháme opět 15 min louhovat. 

V případě sedavé koupele nálev scedíme a vlijeme do malého lavorku a jakmile bude teplota vody optimální, užijeme si rituální sedavou koupel tak dlouho, jak nám bude příjemné, nicméně nezůstáváme sedet ve vodě, jakmile vychladne. V případě yoni napářky, necháme bylinky v hrnci a umístíme do židličky pro yoni napářku. Bližší informace o tom jak na yoni napářku můžete nalézt zde. Yoni napářku neprovádějj, jakmile budeš mít sebemenší podezření na těhotenství!

Užití a kontraindikace

Čaj je možné užívat dlouhodobě, nicméně při pravidelném popíjení doporučuji udělat po měsíci asi 14 denní pauzu. Yoni napářku neprovádíme během horečnatého onemocnění, pokud užíváme antibiotika, během menstruace či těhotenství anebo při zavedení nitroděložního tělíska. Pro užití během šestinedělí je nutné konzultovat svého gynekologa. Pokud si nejsi jistá, poraď se se mnou.

Cena

Balení čaje Shakti CHAI (40g čisté směsi) - 140 Kč

Bylinné léčivé vlastnoručně namíchané směsi pro podporu vitality Tvého posvátného lůna a harmonizaci celého těla a ženské psyché, v rámci prevence anebo léčení konkrétních gynekologických obtíží. Možno používat oběma způsoby - jako léčivý čaj, napářku anebo sedavou koupel. 

Léčivá schopnost posvátných bylin vyvěrajících ze samotného lůna matky Země je nepopsatelná. Jak jinak léčit naše ženské lůno, než spojením s naším zdrojem, s prapůvodní matkou, s matkou Zemí? Většina bylin pochází z vlastní bio produkce, z mé alchymistické ajurvédské zahrady v jižních Čechách, kde se o byliny a květiny staráme s láskou a péčí bez použití jakýchkoliv pesticidů či hnojiv. Ostatní bylinky jsou od přímo ověřeného zdroje, od mé milované šumavské "báby kořenářky". 

Natural Herbs

Varianty použití Shakti chai

  • léčivý čaj

  • sedavá koupel

  • yoni napářka

GK8B0043 copy.jpg

Bylinné směsi míchám individuálně pro každou ženu, s otevřeným srdcem a přáním, aby jí daná léčivá směs bylin co nejvíce pomohla. Přestože mám vlastnoručně vytvořených 6 jedinečných léčivých receptur popsaných výše, bylinky pro Tebe začnu míchat až po Tvé objednávce. Spolu s osobním čajíčkem ode mě obdržíš i návod na užívání a osobní vzkaz. Moje produkty jsou vytvářeny pomalu, s láskou a mají v sobě otištěn hluboký posvátný záměr.

 

Děkuji za Tvou důvěru. 

 

Om Shakti Om.

bottom of page