Shakti CHAI

Léčivé bylinné čaje pro ženy tvořené s láskou

Bylinné léčivé vlastnoručně namíchané směsi pro podporu vitality Tvého posvátného lůna a harmonizaci celého těla a ženské psyché, v rámci prevence anebo léčení konkrétních gynekologických obtíží. Možno používat oběma způsoby - jako léčivý čaj, napářku anebo sedavou koupel. 

Léčivá schopnost posvátných bylin vyvěrajících ze samotného lůna matky Země je nepopsatelná. Jak jinak léčit naše ženské lůno, než spojením s naším zdrojem, s prapůvodní matkou, s matkou Zemí? Většina bylin pochází z vlastní bio produkce, z mé alchymistické ajurvédské zahrady v jižních Čechách, kde se o byliny a květiny staráme s láskou a péčí bez použití jakýchkoliv pesticidů či hnojiv. Ostatní bylinky jsou od přímo ověřeného zdroje, od mé milované šumavské "báby kořenářky". 

Dostupné bylinné směsi

PAVANA

~ čisté lůno ~

MENARCHÉ

~ klidná menstruace ~

LAKŠMÍ

~ plodnost a výživa ~

MATANGI

~ menopauza ~

Limitovaná edice

AHAM PREMA

~ jsem Láska ~

MA DURGA

~ síla a imunita ~

Bylinné směsi míchám individuálně pro každou ženu, s otevřeným srdcem a přáním, aby jí daná léčivá směs bylin co nejvíce pomohla. Přestože mám vlastnoručně vytvořených 6 jedinečných léčivých receptur popsaných výše, bylinky pro Tebe začnu míchat až po Tvé objednávce. Spolu s osobním čajíčkem ode mě obdržíš i návod na užívání a osobní vzkaz. Moje produkty jsou vytvářeny pomalu, s láskou a mají v sobě otištěn hluboký posvátný záměr.

 

Děkuji za Tvou důvěru. 

 

Om Shakti Om.

Ceník

Všechny výše uvedené směsi se prodávají v jednotné gramáži.

Balení čaje Shakti CHAI (40g čisté směsi) - 140 Kč

Ráda pro Tebe vytvořím i bylinnou směs na míru, pro Tvojí aktuální potřebu.

Osobní bylinný čaj Shakti CHAI (40g čisté směsi) - 160 Kč