Online léčivá seance tantra jógy

INDIVIDUÁLNÍ SEANCI PRO ŽENY koncipuji dle Tvých aktuálních potřeb.

Na základě naší úvodní konzultace sestavím plán alespoň 3 seancí, které na sebe tématicky navazují a které se jako slupka po slupce dostávají tam, kam potřebujeme jít.

Během seancí využívám posvátných léčivých technik tantra jógy, práci s emocemi, s alchymií lůna a pánevního dna a s celkovou bioenergetikou těla. Jedná se o velmi jemnou a zároveň hlubokou posvátnou práci. Důležitá je pro mě citlivost a respekt k Tvé bytosti a k Tvému vlastnímu tempu.

Naše společná online seance Ti zůstane nahraná do příští lekce, aby ses mohla k obsahu vracet a případně si praxi zopakovat ještě sama dle videa. Mezi seancemi je doporučený odstup minimálně týden, abys měla čas integrovat všechny změny a léčivé procesy, které se budou odehrávat v Tvém těle.

Budu Ti průvodkyní, kamarádkou a pevnou oporou.

Pomohu Ti rovzpomenout se na to, kým opravdu jsi. 

Pomohu Ti objevit zcela novou dimenzi ženství a otevřít se svému plnému potenciálu.

Děkuji za důvěru,

těším se na Tebe!

Om Shakti Om

JAK SEANCE LÉČIVÉ TANTRA JÓGY PROBÍHÁ?

Spojíme se přes platformu Zoom. Pro připojení je vhodné mít kvalitní wi-fi připojení a nerušený klid. Po naší seanci obdržíš videozáznam lekce, který Ti bude k dispozici celý týden a podle kterého si budeš moct sama praktikovat.

 

Místnost, ve které budeš praktikovat můžeš proměnit v posvátný chrám. Zapal si svíčku, vonnou tyčinku, připrav si oblíbený aroma olej, dobrý čajík. A samozřejmě také podložku a deku, případně meditační polštářek.

Na seanci přijď spíše na lačno, rozhodně není dobré praktikovat ihned po jídle. Přestože je tantra jóga velmi jemná, nedoporučuje se praktikovat během nejsilnějších dnů menstruace, kdy je lepší opravdu jen odpočívat a načerpávat novou energii. 

CENA

Online léčivá seance tantra jógy                                                                                90min | 1200 Kč