Léčení a aktivace lůna

Image by Poppie Pack

Propojení s hlubokou moudrostí Tvého lůna. 

Kultivace Tvých vlastních jedinečných ženských darů.

Energetické očištění od minulých partnerů, traumatických zážitků anebo rodové zátěže.

Hluboké léčení a návrat k plnému zářivému zdraví a harmonii.

Na základě naší úvodní konzultace a stanovení Tvého záměru se ponoříme do společné práce. Vydáme se společně na naprosto jedinečnou, bezpečnou a velmi silnou Cestu, která vede ke Zdroji. K pramenům Tvé ženské duše... Ta Cesta má pro každou ženu trochu jinou podobu, neboť každá z nás je jedinečná.

Budu Ti průvodkyní a pevnou oporou.

Během léčení a aktivace lůna využívám posvátných léčivých technik tantra jógy, práci s emocemi, s alchymií lůna a pánevního dna a s celkovou bioenergetikou těla. Jedná se o velmi jemnou a zároveň hlubokou posvátnou práci. Důležitá je pro mě citlivost a respekt k Tvé bytosti a k Tvému vlastnímu tempu.

Naše společná online seance Ti zůstane nahraná, aby ses mohla k obsahu kdykoliv vracet a případně si praxi sama ještě opakovat. Cesta ženství je pomalá a plyne jako řeka... Proto preferuji dlouhodobou spolupráci, jelikož přináší výsledky a skutečné změny... V případě dlouhodobé spolupráce je mezi seancemi doporučený odstup 2 týdnů, abys měla čas integrovat všechny změny a léčivé procesy, které se budou odehrávat v Tvém těle.

Budu Ti průvodkyní, kamarádkou a pevnou oporou.

Pomohu Ti rovzpomenout se na to, kým opravdu jsi. 

Pomohu Ti objevit zcela novou dimenzi ženství a otevřít se svému plnému potenciálu.

PRO KOHO JE SEANCE VHODNÁ?

Seance je vhodná pro všechny ženy, které chtějí jít k samotnému zdroji své ženské esence a jsou připravené investovat samy sobě čas a energii.

Léčivé seance dokáží úspěšně řešit:

  • bolestivá či nepravidelná menstruace

  • otěhotnění a vědomé početí miminka

  • integrace a zaléčení zážitku z porodu

  • zotavení oblasti pánevního dna po šestinedělí

  • odpojení od vlastního těla a ženství

  • snížené libido, nechuť k sexu, bolestivý styk

  • snížené sebevědomí, hledání sebe sama a své podstaty

GK8B9874 copy.jpg

Děkuji za důvěru,

těším se na Tebe!

Om Shakti Om

JAK LÉČIVÉ SEANCE PROBÍHAJÍ?

Spojíme se přes platformu Zoom. Pro připojení je vhodné mít kvalitní wi-fi připojení a nerušený klid. Po naší seanci obdržíš videozáznam lekce, který Ti bude k dispozici celý týden a podle kterého si budeš moct sama praktikovat.

 

Místnost, ve které budeš praktikovat můžeš proměnit v posvátný chrám. Zapal si svíčku, vonnou tyčinku, připrav si oblíbený aroma olej, dobrý čajík. A samozřejmě také podložku a deku, případně meditační polštářek.

Na seanci přijď spíše na lačno, rozhodně není dobré praktikovat ihned po jídle. Přestože je seance velmi jemná, nedoporučuje se ji absolvovat během nejsilnějších dnů menstruace, kdy je lepší opravdu jen odpočívat a načerpávat novou energii. 

CENA

Seance léčení a aktivace lůna                                                                                    90 min | 1500 Kč

Balíček 3 individuálních seancí léčení a aktivace lůna                                  3 x 90 min | 4000 Kč