Nadcházející události

Milé ženy,

do 29.10. neprobíhají kvůli vládním restrikcím veřejné lekce, pouze individuální seance, terapie a masáže anebo online semináře, jako například Ajurvédská očista anebo Navaratri pro ženy.

Děkuji, jsme v tom spolu.

Om Shakti Om

ONLINE SEMINÁŘ

St 21.10. - Ne 25.10.

AJURVÉDA A AJURVÉDSKÁ OČISTA - Online

Intenzivní online dílna zaměřená na přiblížení základních principů ajurvédy – medicíny zdraví a dlouhověkosti – a provázení domácí ajurvédskou očistou organismu. Pět dní pro zdraví, krásu a vitalitu. Základy ajurvédy, ajurvédské rituály pro zdraví a krásu, detoxikační jógová sestava, ajurvédská detoxikační strava a jako bonus sleva na ajurvédskou masáž. Každý z účastníků získá praktický návod, jak si jógově-ajurvédskými rituály udržet zdraví, harmonii a vitalitu. Budeme probírat Vaše aktuální dotazy a budeme se vzájemně motivovat. 

NAVARATRI

Pá 16.10. - Po 26.10.

NAVARATRI (ženský kruh) - Online

Třídílný online ženský kruh. Sdílení, podpora a práce s archetypem stínu. Navaratri je významný hinduistický svátek, který začíná na novoluní v Pá 16.10. a pokračuje následujících 9 dní a 9 nocí. Je to čas intenzivní očisty (fyzické, mentální i duchovní). Není náhoda, že se ženy v Indii na tuto dobu postí a provádějí mnoho silných a očistných rituálů... Navratri znamená v doslovném překladu 9 nocí Bohyně (Nav = devět, Rat = noc). Jedná se o velmi silný a transformační čas, jež je příležitostí zpomalit a jít více dovnitř.

SEMINÁŘ

So 17.10. 13-17:30

ŽENSKÝ KRUH

Po 19.10. 18-21:00

SHAKTI SADHANA - Bohyně Durga (studio Golgota, Praha 10) - přesunuto online!

Durga je mateřskou bohyní a vytrvalou bojovnicí. Ochraňuje nás na naší cestě. Zve nás, abychom se spojili se svými instinkty, vstoupili do své vlastní síly a následovali naší vlastní vnitřní pravdu. Spojuje nás s manipúra čakrou, energií solar plexu, s naším vlastním středem a zdrojem naší síly. Učí nás jasně vymezovat hranice a umět jasně a zřetelně říct "ne", pokud věc není v souladu s naším nitrem. Učí náš, že naše zranitelnost je naše největší síla. Propojuje nás s moudrostí našeho vlastního těla a učí nás, jak se samy za sebe postavit.

KIRTAN

St 21.10. 19:30-21

VEČERNÍ ZPÍVÁNÍ MANTER V ŠAMANCE (Hálkova 8, Praha 2) - změna termínu!

"Chanting (zpěv manter) otevírá naše srdce a umožňuje lásce, aby proudila skrze naši bytost..." ~ Swami MuktanandaO Kirtanu se říká, že je to jedna z nejlepších a nejsilnějších praktik této doby, protože je jednoduchá. Může ji praktikovat kdokoliv, nemusíte být hudebně nadaní ani znát sanskrt. Mantra je vibrace a funguje na energetické úrovni... Večerní sešlost v přátelském kolektivu, zpěv indických manter, meditace, povídání... Máte-li vlastní hudební nástroj, vemte jej sebou  Budeme moc rádi za sdílení události mezi Vašimi blízkými a za Vaší účast...

SEMINÁŘ

So 24.10. 14-17:20

TANTRA JÓGA PRO ŽENY - základní (studio Moksha, Říčany) - změna termínu!

Základní seminář tantra jógy pro ženy. Pronikneme do tajů účinných technik tantra jógy, budeme pracovat s naším pánevním dnem, naušíme se jej vědomě posilovat i uvolňovat, podpoříme svůj hormonální systém, ozdravíme naše ženské orgány, posílíme naše srdce a spojíme se samy se sebou a s moudrostí našeho vlastního těla. jej i V bezpečném prostředí budeme probouzet naší ženskou sílu a navracet samy sobě tvořivou životní energii, uvolněnost a radost. 

KURZ

Po 9.11. - 14.12.

TANTRA JÓGA PRO ŽENY - základní (Karma Yoga, Praha 2) 

Kurz terapeutické tantra jógy pro ženy je ucelený cyklus 5 prodloužených, na sebe navazujících lekcí, které se budou věnovat ženskému tělu a duši, jeho potřebám a výzvám. V bezpečném prostředí budeme probouzet naši ženskou sílu a navracet samy sobě tvořivou životní energii, uvolněnost, radost a krásu. Pronikneme do tajů účinných technik tantra jógy, taoistických praktik, dechových cvičení (pranajámy) a meditace. Budeme pracovat s naším pánevním dnem, posilovat jej i uvolňovat, zharmonizujeme svůj hormonální systém, ozdravíme naše ženské orgány, vyléčíme a posílíme naše srdce a spojíme se samy se sebou a s moudrostí našeho vlastního těla.

ŽENSKÝ KRUH

Po 30.11. 18-21:00

SHAKTI SADHANA - Bohyně Kálí (studio Golgota, Praha 10) 

Kálí je bohyní života, smrti a znovuzrození a naší transformace. Je archetypem divoké ženy, která je plně v kontaktu se svými emocemi a instinkty. Je energií a silou, jež přivádí během porodu na svět nový život. Je energií přírody, jež nás osvobozuje od našich starých již nesloužících návyků. Proces transformace vyžaduje přijetí stínu a umění pouštět... Tento proces je často velmi náročný a bolestivý, ale na jeho konci se skrývají neuvěřitelně cenné poklady a nově vytvořený prostor pro hlubší a radostnější prožitky, novou dimenzi svobody a nespoutanosti, probuzené vědomí a intenzivnější pocit pravdivosti, úplnosti a extáze.