top of page

SHAKTI ESSENCE OIL - Durga Mata

~ Bohyně vnitřní síly a ochrany ~

Durga.jpg

Milá ženo, 

dostal se Ti do rukou posvátný vysokovibrační vonný olej, jež v sobě nese esenci hinduistické bohyně Durgy. Věřím, že Tě tento olej dodá vnitřní sílu a bude Tě ochraňovat na Tvé Cestě... 

S láskou, Karolína

JAKOU ENERGII NESE TENTO OLEJ?

Tento olej nese energii neochvějné vnitřní síly, pravdy a osobní ochrany. Bude probouzet Tvůj vnitřní oheň a aktivovat manipúra čakru (solar plexus), sílu vůle, spravedlnosti a činnosti ve jménu Pravdy.

Esence rostliny, z níš je destilován esenciální olej, v sobě nese specifickou vibraci. Stejně jako například zvuk anebo barva. Vše kolem nás i my samotné jsme pouhým shlukem energie. Odrazem světla. I myšlenka je vibrace, která je předstupněm k manifestaci ve hmotném světe. Proto se říká - dokážeš-li si to představit, dokážeš to zažít.

Shakti Essence Oil bohyně Durgy v sobě nese nejen vibrace rostlin a vonných silic, jež jsou charakteristické pro její energii, ale v tomto posvátném oleji je otisknut i záměr tyto kvality probudit v Tobě. 

JAK PRACOVAT S VYSOKOVIBRAČNÍMI OLEJI?

S oleji pracuji velmi posvátně a rituálně. Během tvoření oleje jsem se ladila na Tvojí ženskou duši a požádala jsem, aby se esence Lakšmí projevila skrze Tebe tím nejlepším možným způsobem. Tento posvátný olej je energeticky velmi silný a proto se k němu chovej, prosím, s úctou. Tento olej je pouze pro Tebe, neděl se o něj s nikým jiným a najdi si pro něj posvátné místo. Je lepší olej nevystavovat přímému slunci (mohl by se začít kazit) a nechávat bezprostředně u elektronických přístrojů (mobilní telefony mohou narušovat energetickou strukturu oleje). Můžeš se podívat na návod níže, jak s vysokovibračním olejem pracovat.

PRVNÍ POUŽITÍ - MEDITACE A VLASTNÍ ZÁMĚR

Před prvním použitím posvátného oleje doporučuji provést mojí meditaci, během které jej rituálně pozveš do prostoru své duše a vtiskneš do něj svůj vlastní záměr. Pamatuj na to, že olej je energeticky velmi silný a má dar začít měnit Tvůj život tak, aby byl více v souladu s posláním Tvé duše. Otevři se možnosti hlubokého léčení, čištění a zároveň konání zázraků a expanze do nové dimenze bytí. Na meditaci si připrav klidné a nerušené místo, krásnou atmosféru, svůj olej a 15 minut svého času.

JAK OLEJ APLIKOVAT?

Nech se vést svojí intuicí, ta ví nejlépe, jakým způsobem, jak často a kdy olej používat. 

Olej doporučuji aplikovat přímo na tělo, na energetická centra (čakry) anebo přímo energetické body (spánky, centrum hara kolem pupíku, zápěstí, atd.). Olej lze také naředit v neutrálním neparfemovaném nosném oleji (12 kapek na 25 ml) a provést jím masáž celého těla anebo můžeš pár kapek oleje nakapat do své rituální koupele či si dokonce tři kapky dát do sklenice s vodou a posvátně vypít.

 

MOHU SI OLEJ DOOBJEDNAT?

Ano :-) Často cítíme, že potřebujeme s energií, kterou jsme v sobě otevřely nadále pracovat. Doobjednání oleje je možné kdykoliv a jelikož jej budu nyní zasílat již bez kamene a meditace, je doobjednání za 550 Kč (poštovné není zahrnuto v ceně).

GK8B0043 copy.jpg

Přeji Ti krásnou voňavou Cestu s bohyní Durgou.

Budu vděčná, pokud budeš chtít se mnou sdílet svoje prožitky a uvědomění. Moc si vážím každé zpětné vazby.

bottom of page