top of page

Transformační pobyty

Léčivé a transformační pobyty pro ženy v samotném lůně léčivé matky přírody v jižních Čechách

8BA71FC9-A595-497C-B81D-A03CF841E282 2.PNG

AJURVÉDSKÁ OČISTA PRO ŽENY | Ústraní jižní Čechy | 14.-18.4.2022 (5 dní/4 noci)

Prodloužený Velikonoční víkendový pobyt pro hlubokou regeneraci a omlazení.

Dopřej si pět dní sama pro sebe na krásném statku v jižních Čechách, hýčkaná lůnem přírody, tradiční ajurvédou, masážemi, procedurami, ajurvédskou stravou, jógou a meditacemi. Dopřej si totální reset organismu, po kterém se budeš cítit jako znovuzrozená. Vzhledem k individuálnímu přístupu se pobyt koná pro malou skupinu pouze 4 žen.

Shakti%20essence_Lakshmi_edited.jpg

VÍKENDOVÝ POBYT S LAKŠMÍ ~ láska, plodnost a hojnost | Ústraní jižní Čechy | 27.-29.5. (3 dny/2 noci)

Víkendový pobyt v intimním ženském kruhu s archetypem Lakšmí ~ bohyně lásky, plodnosti a hojnosti.

Toužíš ve svém životě kultivovat lásku, plodnost a hojnost? Přeješ si cítit se skutečně hluboce vyživená? Přidej se na tento transformační láskyplný víkend, kde budeme společně objevovat dary krásné, něžné a přitom hluboké bohyně Lakšmí. Otevřeme se přijímání nekonečné hojnosti a budeme hluboce a láskyplně vyživovat naši ženskou esenci. 

Ashram_nov%C3%BD_edited.jpg

PROBOUZENÍ ŠAKTI - RETREAT V JIŽNÍ INDII (Celkem 10 dní v ráji) | říjen 2022

Další retreat je naplánován na říjen 2022.

Spojení indické spirituality, krásy jižní Indie, léčivého potenciálu ajurvédy a propojení v ženském kruhu. To vše ve stínu kokosových palem, poblíž indického oceánu, pod záplavou indických úsměvů a vůně kořeněného masala čaje. Pět dní v ajurvédském ašrámu a pět dní v krásné Varkale. Máš-li o retreat předběžně zájem, zaregistruj se prosím níže. Jakmile bude pobyt oficiálně vypsán, dostaneš upozornění.

Individuální pobyty

IMG_9185_edited.jpg

MATKA A DCERA  | Ústraní jižní Čechy | jednodenní individuální seance

Léčivá půldenní seance pro podporu blízkosti a důvěry mezi maminkou a dcerou

Tato seance je vhodná pro všechny dcery a maminky, které by chtěly společně strávit příjemné odpoledne v lůně přírody a prohloubit vzájemně svůj vztah. Dopřát si odpočinek a načerpat společně nové síly skrze smysluplně strávený čas - sdílením, zpíváním manter, meditací, procházkou a konečně také vyživující ajurvédskou masáží a společným sjednocujícím rituálem.

116157196_205825830860239_2578322696958310820_n_edited.png

LÉČIVÝ DEN PRO TVOU DUŠI | Ústraní jižní Čechy | jednodenní individuální seance

Léčivá celodenní seance jen pro Tebe

Tato seance je vhodná pro všechny ženy, které touží získat nadhled nad svým životem, přejí si ulevit od svých starostí a v bezpečném důvěrném prostředí zaléčit své aktuální výzvy. Pokud si přeješ posunout se dál a opravdu sebe sama vyživit a odměnit, tak mě neváhej kontaktovat a domluvíme podrobnosti našeho setkání tak, aby bylo pro Tebe na míru.

bottom of page