top of page

Shakti CHAI

Léčivé bylinné čaje pro ženy tvořené s láskou

Bylinné léčivé vlastnoručně namíchané směsi pro podporu vitality Tvého posvátného lůna a harmonizaci celého těla a ženské psyché, v rámci prevence anebo léčení konkrétních gynekologických obtíží. Možno používat oběma způsoby - jako léčivý čaj, napářku anebo sedavou koupel. 

Léčivá schopnost posvátných bylin vyvěrajících ze samotného lůna matky Země je nepopsatelná. Jak jinak léčit naše ženské lůno, než spojením s naším zdrojem, s prapůvodní matkou, s matkou Zemí? Většina bylin pochází z vlastní bio produkce, z mé alchymistické ajurvédské zahrady v jižních Čechách, kde se o byliny a květiny staráme s láskou a péčí bez použití jakýchkoliv pesticidů či hnojiv. Ostatní bylinky jsou od přímo ověřeného zdroje, od mé milované šumavské "báby kořenářky". 

Natural Herbs

Dostupné bylinné směsi

Pavana - celková očista

Menarché - klidná menstruace 

Lakšmí - plodnost a výživa

Matangi - podpora během menopauzy

Limitovaná edice:

Aham Prema - Já jsem láska (směs na podporu sebelásky)

Ma Durga - Matka Durga (směs na podporu vnitřní síly a imunity)

Shakti PAVANA ~ celková očista

Frekvenční bylinná léčivá vlastnoručně namíchaná směs pro očistu Tvé yoni a úlevu od mykóz, zánětů, svědění, pálení anebo jakékoliv podráždění yoni.

Pavana_edited.jpg

Afirmace

Vzývám vyšší očistné a ochranné síly Univerza a pozývám je do svého lůna a do své duše.

Složení

Herba salviae (šalvěj lékařská), Folium eucalypti (eukalyptus), Folium urticae (kopřiva doudomá), Flos lavandulae (květ levandule), Flos Chamomillae (heřmánek pravý květ), Herba serpylli (mateřídouška).

Příběh čaje

 • Esence yin (lunární aspekt směsi) ~ Uklidňující levandule se snoubí s jemností heřmánku a společně s mateřídouškou dodávají láskyplné mateřské obejmutí Tvému lůnu a Tvojí citlivé ženské duši. 

 • Esence yang (solární aspekt směsi) ~ Léčivá šalvěj, eukalyptus a kopřiva tančí v očistném milostném tanci a zbavují tvojí yoni veškeré nerovnováhy a všeho, co Ti již nepatří a jsi připravená pustit.

Shakti MENARCHÉ ~ klidná menstruace

Frekvenční bylinná léčivá vlastnoručně namíchaná směs pro klidný a harmonický průběh menstruace.

Produkty2_edited.jpg

Afirmace

Zastavuji se a propojuji skrze chodidla s matkou Zemí. S hlubokým výdechem pouštím vše, co mi již neslouží.

Složení

Herba melissae (meduňka lékařská), Flos Chamomillae (heřmánek pravý květ), Flos lavandulae (květ levandule), Herba alchemilli (kontryhel obecný), Herba millefolii (řebříček obecný nať), Trifolium pratense (jetel červený).

 

Příběh čaje

 • Esence yin (lunární aspekt směsi) ~ Jemná a voňavá levandule tě spolu s heřmánkem a meduňkou něžne hladí po Tvé ženské duši a říkají „zastav se... dovol si spočinout“. Zklidni svůj dech, přestaň spěchat a oddej se rozjímání a odpočinku...

 • Esence yang (solární aspekt směsi) ~ Síla řebříčku a kontryhelu přišla, aby pomohla ulevit jakémukoliv napětí anebo bolesti Tvém těle... Červený jetel vyrovnává tvojí hormonální hladinu a ladí tě do příjemného zenového rozpoložení.

Shakti LAKŠMÍ ~ plodnost a výživa

Frekvenční bylinná léčivá vlastnoručně namíchaná směs pro podporu plodnosti, vitality a výživení ženské esence

Produkty3_edited.jpg

Afirmace

Jsem plná krásy a hojnosti. Jsem vyživená a šťavnatá. Jsem žena. Jsem Bohyně.

 

Složení

Folium rubi idaei (maliník obecný), Tribulus terrestris (kotvičník zemní), Trifolium pratense (jetel červený), Rosae centifoliae (růže stolistá), Jasminum flos (jasmín křovitý květ), Fructus sorbi (jeřáb červený) - stopové množství

Příběh čaje

 • Esence yin (lunární aspekt směsi) ~ Levandule tě konejší ke zklidnění a odpočinku, zatímco tě opojná vůně jasmínu láká do tajemné zahrady Tvé ženské duše, která voní po rozkvetlých růžích a ve které se jako v tropickém háji daří krásným šťavnatým plodům, které lákají k ochutnání... Kde se kapky rosy mění v křišťály a drahokamy a měkká sytě zelená tráva láká k ulehnutí a spočinutí v blaženosti a lásce

 • Esence yang (solární aspekt směsi) ~ Vzpomeň si na konec horkého léta a uzobávání čerstvých malin z keře... toto teplo a vůně zralého léta a sklizně plní teď celé tvoje lůno, stejně jako maliník a červený jeřáb, které podporují tvojí plodnost. Červený jetel srovnává tvojí hormonální hladinu a kdyby náhodou jasmín a růže nerozehrály dostatečně struny lásky, pomůže jim ještě afrodiziakální kotvičník. 

Shakti MATANGI ~ podpora během menopauzy

Frekvenční bylinná léčivá vlastnoručně namíchaná směs pro podporu během menopauzy.

Produkty4_edited.jpg

Afirmace

Uctívám hluboce mé tělo a vítám s radostí další etapu svého života a posvátný proces přeměny v moudrou ženu. 

Složení

Trifolium pratense (jetel červený), Herba salviae (šalvěj lékařská), Tribulus terrestris (kotvičník zemní), Herba hyperic (třezalka tečkovaná nať), Flos lavandulae (květ levandule), Rosae centifoliae (růže stolistá), Gingo bilobae folium (ginkgo biloba).

 

Příběh čaje

 • Esence yin (lunární aspekt směsi) ~ Levandule a třezalka navozují klid v mé duši a pomáhají mi hluboce regenerovat klidným a nerušenám spánkem. Opojná růže vyživuje mojí ženskou esenci a dodává mi půvab, svěžest a radost.

 • Esence yang (solární aspekt směsi) ~ Šalvěj mi dodává novou sílu, pomáhá ulevovat návalům horka a pocení a pročišťuje moji krev. Ginkgo zbystřuje moji mysl a jetel vyrovnává mojí hormonální hladinu. Díky kotvičníku jsem vitální a užívám si novou dimenzi své sexuality.

LIMITOVANÁ EDICE

AHAM PREMA ~ já jsem láska

Frekvenční bylinná léčivá vlastnoručně namíchaná směs pro posílení sebelásky a výživu ženské duše.

Produkty5_edited.jpg

Mantra

Aham Prema. Jsem láska. 

Složení

Ocimum sanctum (bazalka posvátná tulsí), Flos Chamomillae (heřmánek pravý květ), Jasminum flos (jasmín křovitý květ), Flos lavandulae (květ levandule), Rosae centifoliae (růže stolistá).

Příběh

 • Esence yin (lunární aspekt směsi) ~ Heřmánek a levandule tě hladí po tváři a šeptají do Tvého nitra, že lásku si nemusíš zasloužit, nemusíš pořád o něco snažit, stačí jen být. Jsi hodna lásky. Taková, jaká jsi. Jsi úplná a celistvá..

 • Esence yang (solární aspekt směsi) ~ Bazalka posvátná, neboli tulsí, je požehnaná bylina, která nás spojuje se zdrojem a s naším skutečným posláním. Květy jasmínu nám dodávají radost a chuť do života a opojnou přitažlivost. Růže halí naší bytost do voňavého růžového závoje krásy a něžnosti.

MA DURGA ~ vnitřní síla a imunita

Frekvenční bylinná léčivá vlastnoručně namíchaná směs pro podporu vnitřní síly a imunity.

Produkty6_edited.jpg

Mantra

Ma Durga. Matka Durga.

Složení

Ocimum sanctum (bazalka posvátná tulsí), Herba melissae (meduňka lékařská), Herba echinaceae (třapatka nachová – echinacea), Withania somnifera (ašvaganda kořen).

Příběh čaje

 • Esence yin (lunární aspekt směsi) ~ Bazalka posvátná, neboli tulsí, nastolí rovnováhu a ozdraví tě na těle i na duši a meduňka lékařská pomůže od přemíry napětí či stresu.

 • Esence yang (solární aspekt směsi) ~ Léčivá echinacea v kombinaci s indickým ženšenem, ašvagandou, posílí Tvé zdraví a imunitu tak, že se Tě všechny nemoce budou vyhýbat hodně velkým obloukem.

Varianty použití Shakti chai

Jak čaj připravovat aneb kouzlo čajové ceremonie

 • léčivý čaj

 • sedavá koupel

 • yoni napářka

Na přípravu 1 většího šálku čaje se obvykle použije jedna menší hrst bylinek a 250 - 300 ml vody. Na přípravu čaje používej kvalitní vodu (filtrovanou či pramenitou). Bylinky přelij vroucí vodou a nech odstavené pod pokličkou louhovat asi 15 min. Bylinky nevař, protože by se prchavé bioaktivní ingredience včetně aromatických složek mohly vypařit. Poté čaj sceď přes kus pláténka nebo sítka vyrobeného z jiného materiálu než z kovu. Díky němu by mohlo dojít k vyrušení účinku některých obsahových látek v čaji. Stejně tak není dobré používat ani kovový hrnek či lžičku. Čaj popíjej ještě teplý, nenechávej ho dlouho stát. 

 

Čaj popíjej vědomě, pomalu a udělej si pro jeho vychutnávání klid a příjemnou atmosféru. Zapal si svíčku, aromalampu, zabal se do deky, pusť si oblíbenou hudbu anebo si vem oblíbenou knihu. Při vychutnávání čaje zopakuj několikrát za sebou afirmaci k němu určenou (je napsaná v popisu u každého čaje). Věnuj tento čas jenom sobě a záměru, jež je otisknut v čaji. 

Léčivá sedavá koupel anebo yoni napářka

Pro přípravu sedavé koupele anebo yoni napářky použijeme stejný postup jako pro přípravu čaje, jen v jiném poměru, a sice 30g čajové směsi zalijeme 3 litry vroucí vody a necháme opět 15 min louhovat. 

V případě sedavé koupele nálev scedíme a vlijeme do malého lavorku a jakmile bude teplota vody optimální, užijeme si rituální sedavou koupel tak dlouho, jak nám bude příjemné, nicméně nezůstáváme sedet ve vodě, jakmile vychladne. V případě yoni napářky, necháme bylinky v hrnci a umístíme do židličky pro yoni napářku. Bližší informace o tom jak na yoni napářku můžete nalézt zde. Yoni napářku neprovádějj, jakmile budeš mít sebemenší podezření na těhotenství!

Užití a kontraindikace

Čaj je možné užívat dlouhodobě, nicméně při pravidelném popíjení doporučuji udělat po měsíci asi 14 denní pauzu. Yoni napářku neprovádíme během horečnatého onemocnění, pokud užíváme antibiotika, během menstruace či těhotenství anebo při zavedení nitroděložního tělíska. Pro užití během šestinedělí je nutné konzultovat svého gynekologa. Pokud si nejsi jistá, poraď se se mnou na karolinaleia@outlook.com

Ceník

Všechny výše popsané směsi se prodávají v jednotné gramáži.

Balení čaje Yoni Shakti CHAI (40g čisté směsi)               140 Kč

Ráda pro Tebe vytvořím i bylinnou směs na míru, pro Tvojí aktuální potřebu.

Osobní směs bylinného čaje (40g čisté směsi)                  160 Kč

GK8B0043 copy.jpg

Bylinné směsi míchám individuálně pro každou ženu, s otevřeným srdcem a přáním, aby jí daná léčivá směs bylin co nejvíce pomohla. Přestože mám vlastnoručně vytvořených 6 jedinečných léčivých receptur popsaných výše, bylinky pro Tebe začnu míchat až po Tvé objednávce. Spolu s osobním čajíčkem ode mě obdržíš i návod na užívání a osobní vzkaz. Moje produkty jsou vytvářeny pomalu, s láskou a mají v sobě otištěn hluboký posvátný záměr.

 

Děkuji za Tvou důvěru. 

 

Om Shakti Om.

bottom of page