Shakti QUEEN ESSENCE

Alchymistické směsi esenciálních olejů

Bylinné léčivé vlastnoručně namíchané směsi pro podporu vitality Tvého posvátného lůna a harmonizaci celého těla a ženské psyché, v rámci prevence anebo léčení konkrétních gynekologických obtíží. Možno používat oběma způsoby - jako léčivý čaj, napářku anebo sedavou koupel. 

KÁLÍ

~ oheň ve mně ~

Shakti essence_Kali.png

LAKŠMÍ

~ hojnost a výživa ~

DURGA

~ plodnost a výživa ~

TRIPURA SUNDARI

~ krása a přitažlivost ~

Esenciální olej s kapátkem

Kámen býčí oko

Obrázek a mantra

Aktivační meditace

Limitovaná edice

SHANTI NIDRA

~ sladký spánek ~

Image by Jeremy Thomas

Esenciální olej roll-on (10ml)

Kámen lapis lazuli

Bylinný čaj

Vedená meditace jóga nidra

Bylinné léčivé vlastnoručně namíchané směsi pro podporu vitality Tvého posvátného lůna a harmonizaci celého těla a ženské psyché, v rámci prevence anebo léčení konkrétních gynekologických obtíží. Možno používat oběma způsoby - jako léčivý čaj, napářku anebo sedavou koupel. 

Léčivá schopnost posvátných bylin vyvěrajících ze samotného lůna matky Země je nepopsatelná. Jak jinak léčit naše ženské lůno, než spojením s naším zdrojem, s prapůvodní matkou, s matkou Zemí? Většina bylin pochází z vlastní bio produkce, z mé alchymistické ajurvédské zahrady v jižních Čechách, kde se o byliny a květiny staráme s láskou a péčí bez použití jakýchkoliv pesticidů či hnojiv. Ostatní bylinky jsou od přímo ověřeného zdroje, od mé milované šumavské "báby kořenářky". 

Image by Chelsea shapouri

Bylinné směsi míchám individuálně pro každou ženu, s otevřeným srdcem a přáním, aby jí daná léčivá směs bylin co nejvíce pomohla. Přestože mám vlastnoručně vytvořených 6 jedinečných léčivých receptur popsaných výše, bylinky pro Tebe začnu míchat až po Tvé objednávce. Spolu s osobním čajíčkem ode mě obdržíš i návod na užívání a osobní vzkaz. Moje produkty jsou vytvářeny pomalu, s láskou a mají v sobě otištěn hluboký posvátný záměr.

 

Děkuji za Tvou důvěru. 

 

Om Shakti Om.

Ceník

Všechny výše uvedené směsi se prodávají v jednotné gramáži.

Balení čaje Shakti CHAI (40g čisté směsi) - 140 Kč

Ráda pro Tebe vytvořím i bylinnou směs na míru, pro Tvojí aktuální potřebu.

Osobní bylinný čaj Shakti CHAI (40g čisté směsi) - 160 Kč