top of page
1.png

PRO KOHO JE KONZULTACE VHODNÁ?

Ajurvédská konzultace je vhodná pro všechny ženy, které se potýkají s jakoukoliv formou nerovnováhy, které důvěřují východní holistické medicíně a jsou ochotny učinit ve svém životě nějaké změny (týkající se zpravidla životního stylu a stravy). Nerovnováha může mít podobu chronické únavy, hormonální nerovnováhy, může se jednat o problémy s početím, gynekologické obtíže, problematickou menstruaci, náročný PMS, komplikovanou menopauzu, atd. 

JAK KONZULTACE PROBÍHÁ?

Konzultace probíhá formou online diagnostického video rozhovoru, který je přibližně na 60 minut. Budeš odpovídat na otázky, jež jsou relevantní pro ajurvédskou diagnostiku a odhalení příčiny Tvé nerovnováhy. Zároveň bude potřeba, abys pořídila aktuální snímek svých očí a jazyka (diagnostika).

CO JE VÝSTUPEM KONZULTACE?

Přibližně do týdne od naší společné konzultace obdržíš doporučení v pdf ohledně úpravy životního stylu, stravy, ajurvédských terapií a bylin, která budou vytvořena panem dokorem Ayyappathem.  Následně si dáme spolu krátký follow-up call (cca 20-30 min), kde doporučení společně probereme a budu Ti k dispozici pro Tvé otázky. Další follow-up call bude v horizontu cca 1-3 měsíců od úvodní konzultace, dle povahy nerovnováhy.

JAKÁ JE CENA?

2400 Kč

CO JE ZAHRNUTO V CENĚ?

Stanovení Prakrti (ajurvédské konstituce) a Vikruti (aktuální disbalance)

Úvodní diagnostická online konzultace v délce 60 min

Vyhodnocení případu společně s panem doktorem Sreejithem Ayyappathem z Indie

Podrobný osobní ajurvédský protokol v pdf 

Asistence při obstarání bylin a ajurvédských léků

Dvě navazující konzultace v délce 20-30 min (vyhodnocení případu a pokyny k léčbě)

JAK SE OBJEDNAT?

Napiš mi na karolinaleia@outlook.com

Poznámka: Aktuálně mám nové konzultace pozastaveny až do konce července 2021,

neboť se potřebuji plně věnovat stávajícím klientkám. Pokud máš zájem o konzultaci, určitě se mi ozvi, jen prosím počítej s termínem objednání v srpnu. Děkuji za pochopení.

A CO JE TO VLASTNĚ AJURVÉDA?

Ajurvéda je holistická věda, pocházející z Indie. Jedná se o více než 5000 let starý propracovaný systém přírodního léčení a léčitelství, který si díky své úspěšnosti získává v dnešní době stále větší oblibu. Ajurvéda vnímá každého člověka jako jedinečnou bytost a proto neléčí specifickou nemoc, ale spíše samotného jedince. Ajurvéda neoděluje tělo od ducha a způsobu našeho myšlení a v případě jakékoliv nerovnováhy hledá primárně její zdroj, tedy příčinu, než aby řešila pouze symptomy (navíc s častými vedlejšími účinky), jako západní medicína.  

O tom, PROČ MĚ AJURVÉDA UCHVÁTILA si můžeš poslechnout v následujícím videu :-)

Těším se na společnou Cestu ke zdraví!

bottom of page