Ajurvédská konzultace online

Chceš se cítit opět VE FORMĚ, PLNÁ ENERGIE A VITALITY a cítit se o několik let mladší?

Objednej se na ajurvédskou online konzultaci, kde v rámci diagnostického rozhovoru odhalíme aktuální anebo počínající disbalance v těle a dám Ti doporučení, jak pomalými kroky vrátit tělo zpět do rovnováhy.

Pamatuj na to, že PREVENCE VYDÁ ZA 1000 MEDICÍN! 

Odhalením počínající disbalance včas můžeš předejít horším komplikacím později. Neboli - i když Tě aktuálně netrápí žádný zdravotní probléma cítíš se třeba "jen" unavená a bez nálady, může Ti ajurvédská konzultace pomoct uvědomit si, kam je potřeba soustředit pozornost a jaké stravovací návyky, denní rituály, bylinky a koření jsou pro Tebe vhodné a které Ti naopak ubližují.

Ajurvéda je HOLISTICKÁ VĚDA, to znamená, že neoděluje tělo od ducha a způsobu našeho myšlení.

Nezpracované emoce mohou být často příčinou vytváření toxínů v těle (tzv. ámy), stejně jako nekvalitní strava či stres. Naše tělo je úžasný měchanismus, kde jedna část není oddělená od druhé. Teprve v momentě, kdy se nám podaří dostat CELÉ tělo do rovnováhy a symbiózy, pociťujeme stav, kterému se říká "ZÁŘIVÉ ZDRAVÍ".

 

Jsi připravená dozvědět se o TAJEMSTVÍ STARODÁVNÉ INDICKÉ AJURVÉDY která díky své schopnosti skutečně léčit získává v dnešní době stále více příznivců? Chceš se dozvědět, jaké potraviny jsou pro tebe vhodné a jakým by ses měla spíše vyhnout? Toužíš objevit účinné ajurvédské denní rituály pro krásu a zdraví?  Pokud říkáš ano, pak se objednej na konzultaci, ať můžeme společně posílit Tvoje ZDRAVÍ a úžasný pocit se sebe sama! 

JAK KONZULTACE PROBÍHÁ?

Spojíme se přes platformu Zoom anebo Skype. Pro připojení je vhodné mít kvalitní wi-fi připojení a nerušený klid. Během hovoru je nutné mít zapnutou videokameru (diagnostika obličeje).

 

Konzultace probíhá formou diagnostického rozhovoru, který se nese v příjemném duchu a stačí na něj přijít s otevřenou myslí :-) V závěru naší konzultace (cca 10-15 min) Ti sdělím ajurvédská doporučení pro Tvůj konstituční typ a aktuální stav a dám Ti prostor pro dotazy.

Po naší konzultaci (do 24 hodin) Ti pošlu přehledný seznam doporučení v PDF, ohledně stravy, návyků, bylinných doplňků, popř. terapií.

CENA

Online ajurvédská konzultace                                                                           60min | 800 Kč

Děkuji za důvěru a těším se na Tebe!

Om Shakti Om

O tom, PROČ MĚ AJURVÉDA UCHVÁTILA si můžeš poslechnout v následujícím videu :-)