top of page

ONLINE KURZY A PROGRAMY

GK8B1274 copy.jpg

ŽENSKÝ KRUH - ARCHETYPY DUŠE | Po 15.3. - Po 21.6.2021 | 5měsíční ženský kruh

Transformační léčivá cesta skrze archetypy ženské duše ke kořenům ženské esence, v uzavřeném a důvěrném ženském kruhu (maximálně 10 žen). Pět setkání, pět archetypů a pět vrstev naší bytosti. Holčička, dívka, milenka, matka, čarodějka. Začni žít život snů, ve svém plném potenciálu, tvořivosti, vyživenosti a radosti.

Více informací a registrace zde.

GK8B0015 copy.jpg

YOGINI DÉVÍ | Út 13.4. - Út 18.5.2021 | 6 týdenní kurz

Kurz tradiční tantra jógy s prvky indického tance a probouzení ženského principu. V tomto vyjímečném a ojedinělém kurzu Tě čeká úžasná jóga a probouzení různých aspektů Déví - budeme se spojovat s Durgou, Lakšmí, Saraswatí, Rádhou, Kálí a Párvatí. Každá lekce bude věnována jedné Déví, kterou budeme invokovat a zvát do svého srdce prostřednictvím mantry, jógového pozdravu s prvky indického tance (Déví namaskáram) a speciálních muder.

Více informací a registrace zde.

Proběhlé události

Image by Chelsea shapouri

JARNÍ AJURVÉDSKÁ OČISTA | St 17.3. - Út 23.3.2021 | týdenní program

Sedm dní pro zdraví, krásu a vitalitu z pohodlí svého domova. Intenzivní online dílna zaměřená na celkové omlazení organismu, revitalizaci a načerpání nové inspirace a síly. Komorní program pro maximálně 10 žen, ve kterém se dozvíš spoustu nových poznatků o ajurvédě, medicíně dlouhověkosti, navážeš nová přátelství a hlavně budeš plná motivace změnit některé své nefunkční návyky. Chceš se cítit opět ve formě, plná energie a vitality a cítit se o několik let mladší?  Přidej se k nám!!

Více informací a registrace zde.

Facebook post_Shiva nataraja.png

MAHA SHIVRATRI | Čt 11.3.2021 | událost zDARma

Posvátný rituál a tantra jóga pro boha Shivu. Dynamickou část (Shiva Namaskaram) bude střídat klidný a meditativní závěr (posvátný rituál). Pojď se dozvědět něco o tradičních védských rituálech, požehnej svůj posvátný záměr, očisti sebe i svoji minulost a probuď svoji skutečnou vnitřní sílu.

Více informací a registrace zde.

bottom of page